חגיגן לאמן הצעיר
חדשות
סקר
מה דעתכם על האתר?


אירועים
    <<       אפריל 2021   >>   
יום איום ביום גיום דיום היום ושבת
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
 
 

חגיגן לאומן הצעיר הוא גן ילדים ותיק המנוהל מזה כ-12 שנה על ידי הגננת אודליה טולדו. הגן מעניק לילדים אווירה של בית חם ואוהב ושם דגש על אומנות ויצרתיות. הגננת אודליה, בעזרת צוות מקצועי וקבוע המלווה את הגן במשך 5 שנים, נותנת לילדים אווירה חמה ואוהבת ומקנה להם את הכלים הדרושים עד לגן חובה, בדגש על חינוך אומנותי ועשייה לימודית, כאשר ילדים רבים יוצאים מהגן כאשר הם יודעים קרוא וכתוב. חגיגן לאומן הצעיר הינו גן צומח בו הילדים לומדים וצומחים מגיל שנה וחצי ועד גיל ארבע וחצי. מעבר למקום משחק, לימוד ומפגש, חגיגן מהווה עבור הילדים בית חם בו הם מתפתחים באמצעות עבודות יצרתיות בלתי שגרתיות, הכוללות עבודה עם עיסות נייר, תחבושות גבס, צבעים מסוגים שונים, סדנאות מפיות וסדנאות יצירתיות רבות נוספות.

הפעילויות כוללות חוגים קבועים, פעילויות וסדנאות לילדים וכן סדנאות משותפות להורים ולילדים. בין השאר, ישנם בגן חוגים לריתמוסיקה, דרמה ותנועה לגיל הרך המועברים על ידי מורה מוסמך לתנועה. העבודה בגן נעשית בקבוצות קטנות בהשגחת הגננות וצוות המטפלות והמסייעות מקצועיות. מעבר לחוגים הקבועים ישנם שלושה טיולים משותפים להורים ולילדים במשך השנה, הכוללים טיולים לירושלים, קציר חיטים וטיולים לפרדס. בנוסף, בגן ישנן פעילויות וסדנאות בשיתוף ההורים בחגים ובמועדי ישראל. בסוף כל שנה הילדים מקבלים תיק עבודות של העבודות והיצירות שעשו במהלך השנה. מעבר לפעילויות המשותפות של ההורים והילדים, ישנן סדנאות העשרה להורים עם יועצת התפתחותית מוסמכת המתפרסות על פני שנת הלימודים.

חגיגן לאומן הצעיר מלווה את הילד מגיל קטן ומאמין בעבודה פרטנית עם ילדים, כחלק מהעבודה המשותפת עם ההורים. בגן אווירה חמה, אכפתית ואוהבת הכוללת ביקורי בית אצל הילדים ודיווחי התפתחות שנתיים עבור כל ילד. בגן ישנו דגש על מסורת המתבטא גם בביקורים בבית הכנסת בחגים וקבלת שבת מפוארת. 

 
דף הבית אודות גלריה מאמרים וידאו צור קשר כניסה הרשמה פורומים
כל הזכויות שמורות ל חגיגן לאמן הצעיר
בניית אתר